מתנות פוריו

פינות ישיבה לפי מידה פינת זולה

לקבלת הצעה צרו קשר או התקשרו ל:050-7978484
כורסת הנקה / נדנדה
כורסת הנקה זו הינה פיתוח יחודי שלנו.
כורסת הנקה זהו אביזר חדש שנועד לקחת בחשבון את כל הצרכים של האם והתינוק הצעיר, על מנת לספק חווית הנקה מפרה ומהנה, כזאת שתיזכר לימים כרגעים מאושרים ביותר. כורסת הנקה מאפשרת לאם להתרווח בזווית המתאימה ביותר להנקה, מה שמקל על יצירת קשר אחיד, רציף ונעים בין האם לרך הנולד.
כורסת הנקה לישיבה טבעית
המטרה של כורסת הנקה הינה להעניק את התנאים האופטימאליים לאחד הרגעים המקסימים ביותר של האימהות. בנוסף, כורסת הנקה יכולה להיות ממוקמת בכל אזור בבית, המוצא חן בעיני האם, מה שמעניק חופש נוסף ויצירתיות במהלך תהליך ההנקה.

כסא נדנדה מהווה כורסת הנקה מצוינת, משום שהוא מאפשר לאם לשלוט על התנודה והקצב המרגיע את התינוק. היתרונות הגדולים של כסא נדנדה לאם ולתינוק מאפשרים גם לאב להעביר את ימי האבהות הראשונים שלו בשקט ובהנאה, משום שאין דבר יותר מרגיע מאשר לראות את אם תינוקך יושבת איתו באושר וברוגע, מניקה אותו בסיוע כורסת הנקה ונראית מאושרת. אין ספק, מדובר בתמונה המאושרת ביותר שכל גבר יכול לתאר לעצמו.

כורסת הנקה וחשיבותה להתפתחות העתידית של התינוק
מלבד הנוחות והיופי, כורסת הנקה תורמת רבות גם להתפתחות של התינוק. משום שהימים והחודשים הראשונים לחייו מהווים גורמים מכריעים להתפתחותו העתידית, חשוב להעניק תינוק את התנאים הנוחים ביותר להנקה. זאת הסיבה לכך שהפופולאריות של כורסת הנקה הולכת ועולה בשנים האחרונות, משום שהיא מספקת גם נוחות. הרוגע והאווירה הרגועה הסוררת סביב התינוק ברגעים קריטיים אלה תהווה ערבות לכך שהמשך ההתפתחות שלו יהיה תקין ורגיל.

כורסת הנקה מותאמת במיוחד בשבילכם
כורסת הנקה איכותית מבית מתנות פור יו, זו המתנה הראשונה הטובה ביותר לילד שלכם, משום שרגעי ההנקה הראשונים, גם אם הם לא נשארים בזיכרונו של הילד, הם מותירים סימן עמוק ביותר בעולם הפנימי שלו. זוהי סיבה נוספת לרכישת כורסת הנקה – היא תורמת גם להווה וגם לעתיד.