מתנות פוריו

פינות ישיבה לפי מידה פינת זולה

מי אנחנו

קצת עלינו והכתובת שלכם
חברת מעבר לפינה הוקמה בשנת 2006 ע"י אילן ועינת, אז זוג חברים והיום נשואים. אילן ועינת ידועים כאוהבי טיולים רגליים וטיולי שטח בעיקר בדרום הארץ שם תמיד ניתן לברוח משבוע עבודה עמוס ולהרגע יחד בשקט שהמדבר יודע להעניק. באחת הפעמים בדרכנו חזרה מטיול שכזה חשבנו כל הדרך איך למצוא את השקט הזה גם בלי נסיעה ארוכה.

לאחר שהבנו כי לא כולם אוהבים את המדבר חשבנו באילו עוד דרכים ניתן להגיע לשלווה שכזו, באיזו דרך אנשים יכולים להישאר בבית ופשוט לנוח ולהרגע? כמובן שהדרך מהדרום מאוד ארוכה לכן היה לנו מספיק זמן למצוא את התשובה.

מעבר לפינה – פינות זולה וריהוט גן
עלה במוחנו הרעיון להיפתח לכיוון מוצרי הספא וכך החלטנו להקים את החברה. תחילת דרכנו הייתה עם חנות קטנה ומטריפה באינטרנט המוכרת מוצרי אווירה ומתנות ספא המיועדים לפרטיים, לבעלי צימרים ולוועדי עובדים. עם השנים חזרנו לשורשים ברמת הגולן על מנת למצוא את פינת החמד של עצמנו – פינה של שקט ושלווה. כל יום לאחר שעות העבודה רצינו להרגע מהיום העמוס שעבר עלינו וחיפשנו את המקום בו נוכל להרפות את השרירים ולנוח לדקה. חזרנו לבקתת העץ שלנו מול הכנרת והבטנו אל השקיעה, לאט לאט צץ במוחנו רעיון חדש, למה שלא נייצר לעצמנו "פינת זולה" קטנה?

כך תפרנו פוף גדול שיתאים לשנינו יחד עם ערסל ישיבה שתלינו בחצר, ככה סתם כדי שלכל אחד יהיה את הפינה שלו.עם הזמן הבנו שאנחנו לא היחידים שצריכים רגע שכזה בסוף יום עבודה והחלטנו שאנחנו רוצים להעניק לאנשים אחרים את אותה התחושה.

פינת זולה לפי מידה
כך התחלנו לייצר פינות זולה ופינות ישיבה לפי מידה ופופים לחצר שניתן להניח בכל פינה. בצד אחד של חצר הבית הקמנו בית מלאכה ובצד השני השארנו לעצמנו את הפינה השקטה לשעות שאחרי העבודה. היה לנו חשוב שהנוחות שאנו מרגישים תעבור גם לכל אחד שרוכש את המוצרים שלנו ותתאים לכל אדם. ולכן לא חסכנו באיכות הפינות והפופים והם מיוצרים מיריעת בד עמידה בתנאי חוץ ומבדי לייקרה רכים,גמישים ונעימים למגע. הפופים מגיעים בדגמים שונים ולשימושים שונים, אם זה לחצר, לבית, לאם ולילד. מקווים שנוכל להעביר אליכם את תחושת השקט והשלווה הקיימים במקום מושבינו ברמת הגולן ותוכלו גם אתם ליהנות בסוף יום עמוס בפינתכם השלווה.

מתנות פור יו מייצרים:
פינת זולה, פינת ישיבה לפי מידה, מזרונים לפי מידה, פופים לילדים וערסלי ישיבה.