מתנות פוריו

פינות ישיבה לפי מידה פינת זולה

פינות זולה לגינה

פינות זולה איכותיות פינת זולה מבית Matanot 4U לרביצה מושלמת, פינות הישיבה לפי כל מידה ובהתאמה אישית. הספסלים מיוצרים מעץ אורן מחוטא,מוקצע ומלוטש, פינת זולה באיכות בלתי מתפשרת.
כשאנו בונים פינות ישיבה חשוב לנו שתהנו מהמוצר שלנו לאורך זמן, אין לנו סרט נע של יצור. כל פינת זולה נבנית במחשבה שתחזיק לשנים. למשל, החיבורים שלנו נעשים ע"י ברגים ולא סיכות. עץ האורן איכותי ומחוטא נגד מזיקים, זווית הישיבה מתוכננת ומותאמת כך שהישיבה על הספסל הינה חוויה מכיוון שאנו מתכננים ביחד עם הלקוח את גובה הספסל ,סוג המזרון , עובי המזרון ,רכות הכריות וכמובן בחירת צבע הכיסויים. מבחר בדי ריפוד וכיסויים אם הגעתם לעמוד זה בוודאי ראיתם פינות זולה בצבעים מלאים חיות, צבעוניים שמשרים מצב רוח נפלא בישיבה בבית או בחצר.

בדי הריפוד שלנו איכותיים ומגוונים ועמידים לאורך שנים. ישנם בדי ריפוד לבית, בדים דוחי כתמים או מים. בדי ריפוד במגוון צבעים ורמות מחיר מגוונות כך שתוכלו למצוא את הבד המתאים ביותר עבורכם מבחר כיסויים ברמות מחיר שונות, מבדים אטומים למים, כותנה ועד בדי מעצבים הכל על פי התאמה אישית שלכם ספסל זולה זוגי לבד או בזוג, אין כמו פינת רביצה המתאימה גם לישיבה וגם לשכיבה של יחיד בצורה הנוחה והשלווה ביותר.
אחד הדברים הנעימים שיש בזוגיות זה להתרווח זה לצד זו ברגעים שקאים כאשר אתם בבית או בגינה, במרפסת או על שפת הים או הברכה. כחלק מריהוט גן, ספסל זולה זוגי מהווה מרכיב חשוב בפינות ישיבה נוחות המתאימות לכולם. רבים מאיתנו מנהלים חיים אינטנסיבים ועמוסים וכולנו זקוקים לרגע של מנוחה. לספסל הזולה הזוגי תפקיד חשוב בזוגיות גם אחרי שהילדים הולכים לישון ובכלל ספסל זולה מתאים גם לפינת משפחה המתאימה עצמה לכל גיל בחיי המשפחה. הספסל בנוי מבסיס רחב לנוחות מירבית והוא בעלי משענת מתקפל לצורך איחסון קל ונוח .
פינת הישיבה "זולה" הנה פינת ישיבה בקווים תעירים וצבעוניים מתאים לריהוט גן ומרפסת וגם לבית התקשרו לפרטים ובדיקת מבצעים