מתנות פוריו

פינות ישיבה לפי מידה פינת זולה

לפני שאנו מחליטים לרכוש פינת ישיבה בכלל או פינת ישיבה מרוקאית בפרט, עלינו לקחת בחשבון את גודל החל הפנוי שיש לרשותנו. כל זאת כדי שלא ניצור מראה של חלל דחוס וחלל סגור, חשוב שנדע במדויק את מידות השטח הפנוי שיש לנו.

פינת ישיבה אלטרנטיבית
אם מדובר בסלון / פינת ישיבה שתשמש בעיקר לאירוח רב של אנשים, עדיף לרכוש פינת ישיבה לפי מידה בסגנון מרוקאי אשר תהייה מורכבת ממערכת ישיבה תלת מושבית ולא עם ספות מבודדות, אשר מערכת ישיבה כזה תשרה אווירה אינטימית ונינוחה בקרב האורחים.
אם פינת הישיבה נועדה גם לבעלי וחובבי הספרים אולי עדיף לשקול אפשרות של ספרייה, כגון: כוננית ספרים בתוך נישה בקיר או חיצונית וכמובן גם ספה בודדת אשר תהיה נוחה למי שיושב עליה על מנת לקרוא ספר או לפתור תשחץ.

בעבר היה את המראה הקלאסי של מערכות ישיבה כלומר, פינת ישיבה אשר מורכבת מ 1+2+3 ספות מופרדות , אשר יוצרות מערכת ישיבה , אך עם השנים והעיצוב המשתנה כיום פינת ישיבה מרוקאית הופכת למוצר נדרש אשר מחזירה לשורשים והופכת את הסלון לארמון אלף לילה ולילה. יחד עם שילוב האלמנטים שמרכיבים את הסלון ויחד עם אלמנטים שנותנים תחושת נוחות, קרבה, ועיצוב.

פינת ישיבה אותנטית מרוקאית
ישנו דבר חשוב שכדי לא לוותר עליו והוא לחוש / להרגיש את החומר ממנו עשוי הרהוט שלכם.
בדרך כלל אנו נוטים להסתפק בהצצה חטופה בקטלוג ו/או בחנות הרהיטים וזאת מבלי לחוש את הבד עצמו.
דבר אשר לעיתים גורם לנו להבין שבחרנו את הסוג הלא נוח לצרכינו.
חשוב לבדוק את איכות הבד ולאורך כל פינת הישיבה.
הטאץ האחרון בעיצוב פינת הישיבה
מלבד החזות החיצונית של פינת ישיבה מרוקאית, ישנו עוד מרכיב חשוב שכדי לקחת בחשבון והוא המרקם והנוחות. לעיתים ניתן וקל לחשוב שמה שנראה לנו יפה הוא דבר שגם נוח.
חשוב לבדוק את המוצר לפני שאנו מעמיסים אותו אתנו הביתה.

אנו במתנות פור יו נעצב עבורכם פינת ישיבה לפי מידה בסגנון מרוקאי בבדים איכותיים וצבעוניים והסלון שלכם יהפוך לסיפור בלילות ערב